Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Szkolenia za bony w Małopolsce

1 lutego 2018 r.

Do 87 proc. dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie "Kierunek Kariera", który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Mogą je uzyskać wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą, jakich szkoleń potrzebują.

Oferta skierowana jest do osób pracujących, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników, rolników, którzy nie są bezrobotni i opłacają składki KRUS, a także obcokrajowców, posiadających dokument upoważniający ich do pracy w Polsce.

Zainteresowani winni mieścić się w trzech grupach wiekowych: powyżej 50. roku życia (niezależnie od wykształcenia), od 25 do 50 lat (wykształcenie na poziomie co najwyżej ukończonego liceum lub technikum, łącznie ze zdaną maturą) oraz 18 do 25 lat (wykształcenie jak wyżej). Z bonów na dofinansowanie oraz doradztwa zawodowego mogą także skorzystać osoby w jakiś sposób związane z Małopolską (uczą się, mieszkają lub pracują w regionie).
Pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych jest usługa Bilansu Kariery. Można się na nią umówić w jednym z Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, mieszczących się w siedzibach WUP w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie. Kontakt w Nowym Sączu: 18 442-94-90, , e-mail: centrum.nowysacz@wup-krakow.pl.
Szkolenia realizowane są w całej Małopolsce przez firmy, które w pierwszej kolejności oferują kursy językowe w połączeniu z egzaminem, informatyczne, prawa jazdy kategorii A, B, C+E i zarządzania projektami.

Projekt będzie realizowany do 2023 r. Szczegóły dostępne na stronie: www.pociagdokariery.pl.

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...