Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Sylwestrowe strzelanie

2 stycznia 2019 r.

 

Sportową rywalizacją pożegnali 2018 r. miłośnicy strzelania do tarczy, uczestniczący w Sylwestrowych Zawodach Strzeleckich. Nagrody zwycięzcom wręczył Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Nowym Sączu strzelano z karabinka sportowego Vostok oraz karabinka pneumatycznego Haenel. Wśród uczniów klas 1 do 6 najwięcej punktów zdobył Alan Kopiec. W grupie uczniów klas 7 do 8 najlepsza okazała się Kinga Młynarczyk. Wśród reprezentantów szkół średnich najskuteczniejsza w strzelaniu do tarczy w kategorii dziewcząt była Daria Kokot. W grupie chłopców najcelniejszym okiem wykazał się Dominik Wojak. Natomiast w grupie dorosłych pierwsze miejsce w kategorii kobiet wywalczyła Klaudia Jasińska. W grupie mężczyzn zwyciężył Adam Baran.

Zawody zorganizowały Klub LOK "Snajper" działający w spółce Newag oraz Zarząd Powiatowy LOK w Nowym Sączu. Puchary ufundowały Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Nowym Sączu.

(szel)

Fot. Archiwum

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...