Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Świetne ferie w Domu Wczasów Dziecięcych

21 lutego 2018 r.

Do Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej przyjechała ponad 40-osobowa grupa dzieci, by doskonalić swoje umiejętności narciarskie podczas ferii.

- Program pobytu był wypełniony różnymi atrakcjami – mówi Urszula Janusz, dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej. - Poza kilkunastoma  godzinami spędzonymi na stoku narciarskim Kokuszka – Ski pod okiem instruktorów, dzieci wzięły udział w wycieczce autokarowej do Zakopanego połączonej z pobytem w Aqua City oraz wycieczce do Krynicy i Muszyny, gdzie wielką frajdą okazała się jazda na łyżwach.

Nie zabrakło oczywiście kuligu, ogniska i pieczenia kiełbasek, konkursu na stworzenie najpiękniejszej rzeźby ze śniegu. Wieczory wypełnione były zajęciami sportowymi, muzycznymi i plastycznymi.

- Dziewięć dni zimowiska minęło bardzo szybko, wszyscy zdrowi i zadowoleni wrócili do swoich domów deklarując chęć ponownego przyjazdu – podsumowała dyrektor Urszula Janusz.

(olsz)

Fot. DWD Piwniczna

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...