Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Sądeckie podbiło Łódź i Katowice, a to jeszcze nie koniec

2 kwietnia 2019 r.

Stoisko SĄDECKIE podczas XXV Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi odwiedziło ponad dziesięć tysięcy osób. Pracownicy Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz przedstawiciele branży turystycznej z naszego regionu promowali tam Sądecczyznę i jej największe atrakcje. Podobnie było podczas XXV Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBALNIE w Katowicach. Obie imprezy odbyły się marcu.

- Targi są bardzo dobrą okazją do prezentacji atrakcji turystycznych Ziemi Sądeckiej – mówi Andrzej Zarych, dyrektor Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. ‑ Na stoisku byli z nami przedstawiciele hoteli, ośrodków, sanatoriów i organizacji turystycznych. Dzięki prezentacji na targach, wielu turystów wybiera właśnie nasz region na spędzenie wakacji lub ferii zimowych.

Na sądeckim stoisku w Łodzi nie zabrakło regionalnych marek. Odwiedzający mieli możliwość degustacji wód mineralnych: Kryniczanka, Muszynianka, Piwniczanka i naturalnych tłoczonych soków owocowych z Tłoczni Maurer.

W Łodzi byli z nami: Krynicka Organizacja Turystyczna, Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju, Ośrodek Wczasowy Hajduczek z Krynicy-Zdroju, Sanatorium Uzdrowiskowe Limba z Piwnicznej-Zdroju, Uzdrowisko Wapienne.  

W Katowicach, Sądeckie otrzymało II nagrodę za Najlepsze stoisko targowe. Towarzyszyli nam: Krynicka Organizacja Turystyczna, Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju, Gospodarstwo Pasieczne SĄDECKI BARTNIK, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., Uzdrowisko Wapienne.

- Można było degustować wody mineralne dostarczone przez Kryniczankę, Muszyniankę, Piwniczankę oraz naturalnie tłoczone soki owocowe z Tłoczni Maurer – dodaje Ewa Mrózek z Biura Promocji SP w Nowy Sączu. – Wielką atrakcją była też degustacja naturalnych lodów od Lodziarni FLORENCJA z Piwnicznej/Krynicy. Odwiedzający targi byli zachwyceni zarówno smakiem lodów, jak i formą ich podania. Tajemnicą sukcesu FLORENCJI jest to, że do produkcji wyrobów wykorzystuje naturalne składniki, bez konserwantów i barwników.

W tym roku stoisko SĄDECKIE będzie jeszcze promowało nasz region w Szczecinie (PIKNIK NAD ODRĄ, 11-12 maja), Lublinie (LUBELSKIE TARGI TURYSTYCZNE, 24-26 maja) i Nadarzynie pod Warszawą (WORLD TRAVEL SHOW, 18-20 października).  

(olsz)

Fot. Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...