Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Przedsiębiorcy z Wejherowa na Sądecczyźnie

9 lutego 2018 r.

Na Sądecczyźnie gości z rewizytą delegacja Powiatu Wejherowskiego na czele ze starostą Gabrielą Lisius. Dzisiaj odbyło się spotkanie z władzami Powiatu Nowosądeckiego.

- Witam na Ziemi Sądeckiej – mówił podczas spotkania starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Cieszę się, że nasza współpraca się rozwija. Tym razem gościmy przedsiębiorców z Powiatu Wejherowskiego, którzy spotkają się z szefami firm z naszego terenu. Nie jest wykluczone, że zaowocuje to dobrą współpracą i wymianą doświadczeń.

W skład delegacji wchodzą: starosta wejherowski Gabriela Lisius, członek Zarządu Kazimierz Bistroń, Robert Lorbiecki - dyrektor Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie, Dariusz Hebel, a także przedsiębiorcy: Agnieszka Kamińska, Tadeusz Kij, Robert Pstrągowski, Dariusz Schmidtke, Katarzyna Szalewska.

Członkowie delegacji zwiedzili m.in. Krynicę-Zdrój, sanatoria, dolinę Popradu, zaporę i elektrownię wodną Rożnów, Tropie i Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej. Goście wezmą także udział w dzisiejszej Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...