Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Podnieśli „zegar” ważący 500 kilogramów!

3 czerwca 2018 r.

Dzisiaj na stadionie w Grybowie zmierzyli się najsilniejsi ludzie Europy. Kibicowali im mieszkańcy Sądecczyzny. Nie mogło też zabraknąć starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka i wicestarosty Antoniego Koszyka, którzy wsparli tę imprezę. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman Team Polska otworzył burmistrza Grybowa Paweł Fyda wraz ze starosta Markiem Pławiakiem.

Szczególnie głośno kibice dopingowali Tomaszowi Kowalowi z Krynicy, którego sukcesy promują Ziemię Sądecką. Ale równie gorąco pomagali głośnym dopingiem pozostałym zawodnikom, którzy musieli odbyć spacer farmera z 200-kilogramową „walizką”, podnieść samochód ważący ok. 400 kilogramów czy podnoś 500-kilogranowy „zegar” z dziewczętami.

Najwięcej punktów w poszczególnych konkurencjach zdobył Tomasz Kowal potwierdzając tym samym swoja gigantyczną siłę i sprawność.

Gościem specjalnym dzisiejszej imprezy był kulturysta Robert Burnejka, który chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

Impreza wywoływała wielkie emocje, a siłacze zapowiedzieli powrót na gościnną Sądecczyznę.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...