Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Od 50 lat są razem!

25 września 2018 r.

Kilkanaście par małżeńskich z gminy Gródek nad Dunajcem świętowało dzisiaj jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Gratulacje składali im m.in. starosta nowosądecki Marek Pławiak i wójt Józef Tobiasz.

- Pragnę dziś, nisko chyląc głowę, powinszować Państwu tak wspaniałej uroczystości, jaką jest niewątpliwie Jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia. Potrzeba wiele cierpliwości i wzajemnego szacunku, aby wspólnie przetrwać kłopoty i troski, jakie niesie nam los. Ufam, że oprócz trosk, los nie oszczędził Państwu także chwil radosnych i szczęśliwych – mówił starosta Marek Pławiak. – Jesteście wzorem dla młodego pokolenia, szczególnie dziś, gdy tempo życia często powoduje zatracenie wartości życia w rodzinie. Życzę Państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wielu pogodnych wspólnie spędzonych chwil.

Medale z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego otrzymali: Janina i Józef Bogdałowie, Maria i Zdzisław Chochorowscy, Helena i Henryk Ciastoniowie, Zofia i Ryszard Jagielscy, Halina i Stanisław Kosibowie, Maria i Stanisław Olchawowie, Maria i Jan Orłowie, Maria i Stefan Słowińscy, Maria i Zbigniew Surdzielowie, Stanisława i Stanisław Tokarzowie, Kazimiera i Józef Woźniakowie, Katarzyna i Stanisław Zającowie oraz Wiktoria i Eugeniusz Zięcinowie.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...