Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Nowi członkowie Komisji i dyskusja o katastrofie energetycznej

20 grudnia 2018 r.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wziął dziś udział w posiedzeniu Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego. Towarzyszył mu członek Zarządu Powiatu Edward Ciągło.

Podczas posiedzenia starostwa Marek Kwiatkowski wspólnie z prezydentem miasta Ludomirem Handzlem wręczył akty powołania członkom Komisji. To normalna procedura związana z pracami tego gremium w nowej kadencji.

Podczas obrad skarbnik miasta Renata Seruga-Tokarz zreferowała planowane na 2019 r. wydatki w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa. Podobną informację przedstawiła też Komisji skarbnik powiatu Małgorzata Bochenek. Sporo czasu poświęcono omówieniu zasad i sposobu udzielania pomocy poszkodowanym w sytuacji wystąpienia zdarzenia o charakterze masowym, a także funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej po wystąpieniu katastrofy energetycznej i braku zasilania tych placówek w energię. O sposobach zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i klientów w momencie zagrożenia mówili dyrektorzy dwóch największych sądeckich galerii handlowych.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...