Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Niech żyje bal!

24 stycznia 2019 r.

 

Przewodniczący Rady Powiatu Roman Potoniec wziął dziś udział w balu karnawałowym dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo i Umysłowo "Nadzieja". Zabawa odbyła się w Rezydencji "Las Vegas" w Barcicach.

- To pierwszy taki bal w wyjątkowym roku, bowiem na przełomie maja i czerwca będziemy świętować jubileusz 25-lecia naszej działalności - podkreśliła Teresa Jaros-Ligaszewska, prezes zarządu Stowarzyszenia "Nadzieja" w Nowym Sączu. - Zatem zachęcam wszystkich do radosnego świętowania już dziś. Niech żyje bal!

Z życzeniami dla pracowników i podopiecznych "Nadziei" pośpieszyli przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka. Obecna też była radna wojewódzka Marta Mordarska – dyrektor Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie. Z "Nadzieją" współpracuje od wielu lat i wpiera działalność tego stowarzyszenia. Z niepełnosprawnymi spotkał się też Wacław Cieślik – lider zespołu "Kordian", grającego góralską odmianę disco polo.

(szel)

Fot. Paweł Szeliga

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...