Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Młodzi artyści wystąpią w wirydarzu

8 czerwca 2017 r.

 

Fundacja im. dra Jerzego Masiora zaprasza w niedzielę na XXI Koncert w Wirydarzu z cyklu "Sądeckie Talenty" Wstęp na koncert jest wolny. Początek o godz. 19.

- Po raz kolejny wirydarz klasztoru ojców jezuitów przy ulicy Piotra Skargi 10 zatętni życiem - zapowiada Józef Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji. - To unikalne miejsce nie tylko ze względu na piękną architekturę i wystrój, ale także walory akustyczne. Przed nami występy kolejnej grupy utalentowanych młodych artystów i, co jest już tradycją, wystawa prac plastycznych.

Podczas niedzielnego koncertu wystąpią: Anna Kożuch, Klara Polańska, Apasionado trio i Bassara Jazz Collective - big band. W programie utwory m.in. Jarry'ego Greya, Joe Garlanda, Dona Raye'a, Hughie Prince'a i Astora Piazzoli. Swoje prace plastyczne wystawiać będą Konrad i Szymon Kozłowski.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta nowosądecki Marek Pławiak.

- Głównym celem projektu jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych artystycznie młodych sądeczan - wyjaśnia Józef Kaczmarczyk. - Po koncercie zapraszamy do rozmów z artystami. Będzie też można kupić niektóre z wystawianych prac plastycznych.

(szel)

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...