Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mieszkańcy Chełmca mogą już rejestrować pojazdy!

29 stycznia 2018 r.

 

Warszawski dostawca ogólnopolskiego programu CEPIK 2 – Pojazd usunął błędy w aplikacji, która od 2 stycznia uniemożliwiała mieszkańcom gminy Chełmiec rejestrowanie pojazdów w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.

Problem pojawił się w związku z planem przekształcenia gminy Chełmiec w gminę miejsko-wiejską. Do programu wprowadzono słownik, uwzględniający tę zmianę. Gdy okazało się, że decyzja o nadaniu statusu miasta dla Chełmca została przesunięta w czasie, system blokował możliwość rejestracji pojazdów.

- Po naszych licznych interwencjach błąd w końcu udało się naprawić i system działa już poprawnie - mówi Tomasz Czerniec, dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. - Zapraszamy do nas kierowców i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia, na które nie mieliśmy wpływu.

Zainteresowani mogą rejestrować pojazdy w poniedziałki od godz. 8 do 15.30 i od wtorku do piątku w godz. 7.30 do 15. Mogą umawiać wizytę telefonicznie (18 41 41 777) bądź za pośrednictwem zakładki "Cyfrowy urząd" na stronie www.nowosadecki.pl.

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...