Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mamy Nauczyciela na medal!

21 grudnia 2017 r.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak pogratulował dzisiaj Annie Wilk – nauczycielce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, która została laureatem plebiscytu „Nauczyciel na medal” zorganizowanego przez „Gazetę Krakowską”.

- Serdecznie gratuluję zdobycia drugiego miejsca w województwie i pierwszego w powiecie nowosądeckim w plebiscycie „Gazety Krakowskiej” NAUCZYCIEL NA MEDAL. Głosujący docenili Pani zaangażowanie w pracę, fachowość i świetny kontakt z uczniami, dzięki której  uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej traktują środowisko klasowe jak swój drugi dom – mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak. - Gratulując sukcesu, życzę Pani kolejnych osiągnięć w pracy pedagogicznej, uśmiechu, życzliwości ludzi oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Przypomnijmy: czytelnicy „GK” wybierali laureatów w trzech kategoriach: nauczyciel klas I-III, klas IV-VI i gimnazjum oraz nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych. Pani Anna zdobyła laury w kategorii nauczycieli klas ponadgimnazjalnych.

- Cieszę się z tego wyróżnienia – mówi Anna Wilk. - Wygrana w tym plebiscycie to docenienie mojej wieloletniej pracy, którą zresztą bardzo lubię. Młodzi ludzie są ciekawi świata, lubią się uczyć i nie trzeba ich namawiać do udziału w różnych dodatkowych przedsięwzięciach. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. To wielki, pozytywny impuls do dalszej pracy.

Anna Wilk w 1984 roku ukończyła Technikum Gastronomiczne  w Nowym Sączu i rozpoczęła pracę jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu w tej szkole. W kolejnych latach zdobywała dodatkowe umiejętności i dyplomy. W 2003 roku rozpoczęła pracę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej jako nauczyciel przedmiotów zawodowych, ukończyła też studia wyższe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Może się także pochwalić skończeniem kursów specjalistycznych: barman, kelner, somelier, barista, zdobnictwo cukiernicze. Nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Kucharzy Polskich, co zaowocowało wyróżnieniem Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ZSP w Nawojowej tytułem Kuźni Talentów Kulinarnych. Pani Anna angażuje się w prace szkoły: przygotowuje uczniów do olimpiad, organizuje konkursy muzyczne i kulinarne. Współpracuje też z pracodawcami w województwie i powiecie.

Pani Annie gratulował także dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej Michał Bulzak.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...