Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Mamy kolejną promesę!

30 maja 2018 r.

Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana droga powiatowa Nowy Sącz – Myślec. Starosta nowosądecki Marek Pławiak właśnie odebrał w Krakowie promesę na tę inwestycję.

- To świetna wiadomość! Bardzo dziękuję wojewodzie małopolskiemu Piotrowi Ćwikowi, od którego otrzymujemy ogromne wsparcie – mówi starosta Marek Pławiak. – Zawsze możemy liczyć na pomoc pana wojewody, który jest wielkim przyjacielem Sądecczyzny. Cieszę się również, że ministrowie doceniają starania władz Powiatu Nowosądeckiego i prace na rzecz Ziemi Sądeckiej.

Starosta podziękował również Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztofowi Kozłowskiemu oraz wicewojewodzie Józefowi Gawronowi, którzy wręczali dzisiaj promesy.

Promesa na remont drogi powiatowej Nowy Sącz – Myślec opiewa na 620 tysięcy złotych. Jest kolejną, która w ostatnim czasie trafiła do Powiatu Nowosądeckiego.

Przypomnijmy, że w marcu tego roku wicestarosta Antoni Koszyk odebrał promesę na ponad 3 miliony 200 tysięcy złotych na stabilizację dwóch osuwisk – przy ul. Węgierskiej w Grybowie i w Łazach Brzyńskich.

W kwietniu starosta Marek Pławiak otrzymał promesę na blisko 4 miliony złotych na odbudowę drogowych zniszczeń powodziowych z 2010 roku w Suchej Strudze i na remont drogi we Florynce.

Kolejna była promesa w wysokości ponad 3 milionów złotych na usuwanie skutków powodzi na drodze powiatowej Korzenna – Jasienna – Przydonica oraz Korzenna – Janczowa – Miłkowa.

(olsz)

Fot. Mateusz Książkiewicz

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...