Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

"Mam Talent" w internacie

11 grudnia 2017 r.

Piętnastu młodych artystów wzięło udział w Międzyinternackim Konkursie "Mam Talent", zorganizowanym przez Internat Międzyszkolny w Starym Sączu.

Uczestnicy, reprezentujący internaty z terenu Powiatu Nowosądeckiego, zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i instrumentalne, występując solo lub w zespołach.

I miejsce wywalczyła Edyta Świgut z internatu Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu. Drugie miejsce zajął duet w składzie Jolanta Mrówka i Marta Gniecka. Dziewczęta reprezentowały internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Nowym Sączu. Trzecie miejsce przypadło w udziale Karolinie Bielskiej i Viktorowi Sharnenkov z Internatu Międzyszkolnego w Starym Sączu.

Natomiast największe uznanie publiczności uzyskał zespół z internatu ZSEM w Nowym Sączu w składzie:

Jakub Byrdak, Maciej Gal, Tomasz Szyrszeń, który przygrywał na góralską nutę również podczas obrad jury. Dyplomy wręczyła zwycięzcom gospodyni konkursu, dyrektor starosądeckiego internatu Lucyna Dybiec.

(szel)

Fot. Archiwum internatu w Starym Sączu

 

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...