Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Łącko: spotkanie sadowników

13 maja 2018 r.

Dzisiaj w Łącku odbyło się tradycyjne Święto Kwitnącej Jabłoni. Rozpoczęła je msza św., po której wszyscy przeszli do Amfiteatru na Jeżowej.

Imprezę prowadziła Bernadetta Wąchała-Gawełek, przewodnicząca Rady Gminy Łącko, a wszystkich  witał wójt gminy Łącko – Jan Dziedzina.

Po mszy św., w Amfiteatrze na Jeżowej odbył się koncert Orkiestry im. Tadeusza Moryto i chóru Zew Gór. Impreza potrwa do wieczora – gwiazdami będą: Krzysztof Respondek, KOMBI, Sound Grace, a na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną.

Amfiteatr wypełnił się gośćmi, wśród których był m.in. starosta nowosądecki Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk, członek Zarządu Powiatu Franciszek Kantor, radni powiatowi: Marek Kwiatkowski, Roman Potoniec i Tadeusz Zaremba, parlamentarzyści, przedstawiciele Sejmiku Województwa Małopolskiego i oczywiście mieszkańcy gminy Łącko i Powiatu Nowosądeckiego.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...