Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Bezpłatnie i tylko dla osób 50+

7 listopada 2018 r.

Od najbliższego piątku (9 listopada 2018 r.) mieszkańcy Powiatu Nowosądeckiego mogą zapisywać się na bezpłatne badania gęstości kości oraz poziomu witaminy D3. Dotyczy to osób, które ukończyły 50. rok życia. Jak co roku - koszt badań zostanie pokryty z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.

Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu realizuje zadanie z zakresu zdrowia publicznego „Zdrowe kości, zdrowe ciało – diagnostyka osteoporozy”, w ramach którego zostanie wykonanych 50 pakietów badań dla mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego – badanie densytometryczne jednego odcinka anatomicznego oraz badanie witaminy D3 metabolit 25 (OH).

Badanie przeznaczone jest dla osób po 50 roku życia i ma na celu rozpoznanie osteoporozy lub ocenienie zagrożenia tą chorobą w perspektywie kilku następnych lat.

Badania przeprowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Remedium” Sp. z o.o. w Nowym Sączu, ul. Poniatowskiego 2. Zapisy na badania przyjmowane będą od dnia 9 listopada 2018 r. w godzinach 10 - 15 w siedzibie poradni, bądź telefonicznie pod nr 782 520 100.

Zapisy prowadzone będą do wyczerpania limitu wolnych miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń.

Badania wykonywane będą od dnia 14 listopada do dnia 10 grudnia 2018 r.

(olsz)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...