Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Będzie padać. Spodziewane są też burze

16 maja 2018 r.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie przewiduje dziś od godz. 11 do godz. 23 w czwartek wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana suma opadów wyniesie od 35 do 50 milimetrów, a lokalnie może osiągnąć 80 milimetrów na metr kwadratowy. Dziś przewidywane jest dodatkowo wystąpienie burz z porywami wiatru do 75 kilometrów na godzinę.

Prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów deszczu wynosi 90 procent, a burz – 80 procent. Stopień zagrożenia w przypadku deszczu określono na drugi, a burz na pierwszy stopień w skali trzystopniowej.

O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludności i podjętych działaniach proszę informować na bieżąco Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 18 414-16-21), lub po godzinie 15.30 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu (18 448-69-10, 18 448-69-11).

(szel)

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...