Facebook
Facebook Powiat Facebook Promocyjny
YouTube
YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Andrzej Sikorowski zaśpiewał dla sponsorów Festiwalu!

25 października 2018 r.

Wczoraj wieczorem w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na scenie wystąpił Andrzej Sikorowski z zespołem.

Po koncercie, Marta Jakubowska - dyrektor MOK - podziękowała za wsparcie finansowe sponsorom, bez których ta impreza nie mogłaby się odbyć. Wśród instytucji wspierających kulturalne wydarzenie znalazło się również Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Podziękowania odbierał starosta nowosądecki Marek Pławiak i wicestarosta Antoni Koszyk.

- Gratuluję świetnej organizacji XXII Jesiennego Festiwalu Teatralnego – mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak. - To wydarzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie sądecką jesień, jeden z filarów życia kulturalnego w regionie. W tym roku – jak zwykle – były zachwycające spektakle i wspaniałe role aktorskie. Festiwal Teatralny to dla miłośników sztuki najważniejsza impreza w roku. Życzę wielu kolejnych edycji, hojnych sponsorów, wiernych widzów i doskonałego repertuaru.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

komentarze (0):
dodaj komentarz

Tego artykułu jeszcze nikt nie komentował. Bądź pierwszym, który dodał komentarz!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz! Przejdź do »formularza logowania«

Archiwum wiadomości

Kliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia lub wybierz miesiąc i rok aby przejść do wydarzeń z danego miesiąca i roku...

...lub w polu wyszukiwania wpisz wyrażenie, którego szukasz w wybranej kategorii, a następnie kliknij "Szukaj"...