PONIEDZIAŁEK
12.00 - Konferencja - Utrzymanie różnorodności biologicznej Łąk i Pastwisk górskich poprzez prowadzenie gospodarki pasterskiej, Hotel Perła Południa w Rytrze
16.00 - Szkolenie organizacji pozarządowych „ Nowe technologie dla organizacji”, sala obrad
WTOREK
08.00 - Wizyta delegacji powiatu w Massa (Włochy), spotkanie miast partnerskich 24-27.10.2017, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
09.00 – Przyjęcie strony, gabinet 214, udział: członek Zarządu Marian Ryba
10.00 - Sesja Rady Gminy Podegrodzie, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu
10.00 - Konferencja naukowo-szkoleniowa Obrona Terytorialna w Polsce: Przeszłość-Przyszłość, Muzeum AK im. gen Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie, ul. Wita Stwosza 12
12.30 - Rozprawa Sąd Rejonowy, V Wydział Gospodarczy, sala nr 1-02
13.00 - Posiedzenie Komisji Kultury i Ochrony Dóbr Kultury RPN, sala konferencyjna, udział: członek Zarządu Marian Ryba
14.00 - Posiedzenie Komisji Rewizyjnej RPN, pokój radnych
ŚRODA
08.00 - Wizyta delegacji powiatu w Massa (Włochy), spotkanie miast partnerskich, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
CZWARTEK
08.00 - Wizyta delegacji powiatu w Massa (Włochy), spotkanie miast partnerskich, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
09.00 - XXXIV Sesja Rady Gminy Rytro, sala obrad UG
14.30 - Posiedzenie Komisji Statutowej RPN, sala konferencyjna
15.30 - XLII Sesja Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, Dwór Starostów Muszyna
15.30 - Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa RPN, sala konferencyjna, udział: członek Zarządu Franciszek Kantor
PIĄTEK
08.00 - Wizyta delegacji powiatu w Massa (Włochy), spotkanie miast partnerskich, udział: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk
13.00 - Posiedzenie Komisji Mienia i Infrastruktury RPN, sala konferencyjna, udział: członek Zarządu Franciszek Kantor
14.00 - Posiedzenie Komisji Budżetowej RPN, sala konferencyjna, udział: członek Zarządu Marian Ryba
15.30 - Posiedzenie Komisji Edukacji RPN, sala konferencyjna
18.00 - Wernisaż z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej Kazimierza Twardowskiego, Galeria Sokół w Nowym Sączu
SOBOTA
10.00 - Konferencja „Węgrzy na Ziemi Sądeckiej”, Hotel Ibis Nowy Sącz
10.00 - II Mistrzostwa w tenisie ziemnym w grze podwójnej, Biała Niżna
10.00 - Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży RP w Nowym Sączu, remiza OSP w Łącku
13.00 - Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Sądeckiej, Dom Kultury w Mogilnie
16.00 - Koncert „My Małopolanie” - uroczysta gala wręczenie nagród laureatom jubileuszowego, 40. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity, MCK Sokół, sala im. L. Lipińskiego
NIEDZIELA
14.00 - Okolicznościowe spotkanie z parami małżeńskimi które obchodzą jubileusz 60; 55; 50; 45; 40; 35; 30; 25; 20-lecia pożycia małżeńskiego, Kościół Parafialny w Rytrze/ Hala Sportowa przy Gimnazjum w Rytrze