YouTube Powiat YouTube Promocyjny
Pinterest Instagram

Drużyna Tylicz Ski piłkarskim mistrzem Powiatu!

16 marca 2019 r.

W Hotelu Ibis w Nowym Sączu uroczyście podsumowano dziś Nowosądecką Ligę Futsalu o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. Patronat nad imprezą sprawował starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. Wręczył on puchary najlepszym drużynom.

W sezonie 2018/2019 w rozgrywkach El-Kag Ligi Futsalu wzięło udział ponad 400 zawodników.

- Tytuł Mistrza Powiatu po raz trzeci z rzędu zdobyła drużyna Tylicz Ski – podkreśla Łukasz Frączek, inicjator powstania Ligi.

- To piękna inicjatywa – zauważył starosta Marek Kwiatkowski . - Z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców. Impreza wpisała się już w kalendarz wydarzeń sportowych Powiatu Nowosądeckiego.

Wśród drużyn startujących w ekstraklasie Ligi pierwsze miejsce wywalczył zespół Tylicz SKI. Drugie miejsce zdobył Dom Weselny Sylwia, a na trzecim miejscu uplasowali się piłkarze Sandecji Old Boys.

Kolejne wyniki:

I Liga: I miejsce – Gadżet Team, II miejsce – Meble Kocemba/FRB Woźniak, III miejsce – Bruk Ogród Nowak.

II Liga: I miejsce – Greenpowerns, II miejsce – Walczyk Optyk, III miejsce – Newag.